Harmonogram treningów Młodego KKS-u

Harmonogram treningów i meczów 19.02 – 23.02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Junior Starszy, trener Grzegorz Jakubowski     godz. 16.30-18.30
Boisko os. Majków
godz. 14.30-16.00
Boisko os. Majków
godz. 16.30-18.30
Boisko os. Majków
Junior Młodszy, trener Jacek Bartkowski godz. 16.30-18.00
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96
godz. 14.30-16.00
Boisko os. Majków
godz. 16.30-18.00
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96
godz. 16.30-18.00
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96
godz. 16.30-18.00
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96
Trampkarz Starszy, trener Adrian Dąbrowski           
Trampkarz Młodszy, trener Łukasz Miłek          
Młodzik Starszy, trener Adam Zieliński  godz. 11.00-12.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 11.00-12.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 16.00-17.30
Boisko os. Majków
godz. 11.00-12.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 11.00-12.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 11.00-12.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
Młodzik Młodszy, trener Maciej Zapart /Borowski godz. 12.40-14.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 12.40-14.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 12.40-14.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 12.40-14.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 12.40-14.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
Orlik I (rocznik 2007), trener Łukasz Miłek godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 16.30-18.30
Boisko os. Majków
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
Orlik II (rocznik 2007), trener Jakub Szczepaniak godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 16.30-18.30
Boisko os. Majków
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 9.00-10.45
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
Orlik III (rocznik 2008), trener Michał Marszałkowski           
Orlik IV (rocznik 2008), trenerzy Michał Marszałkowski i Bartosz Rosa          
Orlik V (rocznik 2008), trenerzy Michał Marszałkowski i Adrian Wawrzyniak          
Orlik VI  – trening w zespołach Orlik II          
Żak I (rocznik 2009), trener Grzegorz Kalek  godz. 17.45-19.00 Szkoła Podstawowa nr 18,  Sala E, ul. Podmiejska 10  godz. 17.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 17.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 16.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
 
Żak II (rocznik 2009), trener Grzegorz Kalek  godz. 19.00-20.15 Szkoła Podstawowa nr 18,  Sala E , ul. Podmiejska 10 godz. 17.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 17.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
godz. 16.00-18.30
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
 
Rocznik 2010 I, trener Bartosz Rosa           
Rocznik 2010 II, trener Bartosz Rosa           
Rocznik 2011 I, trener Adrian Wawrzyniak           
Rocznik 2011 II i 2012, trener Adrian Wawrzyniak           
Rocznik 2012/2013, trenerzy Adrian Wawrzyniak
 i Paulina Koralewska 
         
Treningi bramkarskie dla młodzików, trener Adrian Wolniak       godz. 17.00-18.00 Grupa III
godz. 18.00-19.00 Grupa IV
Szkoła Podstawowa nr 18,  Mała Sala
 
Treningi bramkarskie dla juniorów i trampkarzy, trener Adrian Wolniak          
           
Nazewnictwa:          
Hala OSRiR (przy basenie), ul. Łódzka 29
Hala OSRiR (lekkoatletyczna), ul.Łódzka 19
Hala przy ul. Długosza (Gastronomik)
Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Podmiejska 10
Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Serbinowska 22
Boisko os. Majków
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96