Harmonogram treningów Młodego KKS-u

Harmonogram treningów i meczów  09.10.2017 – 15.10.2017    
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Senior – Piotr Morawski 16.30-17.00
hala L.A.
16.30-17.30
Łódzka  – płyta boczna
16:00 KS Opatówek

16.30-18.00
Łódzka  – płyta boczna lub WM 2
16.30-17.30
Łódzka  – płyta boczna lub WM 2
15:00 Centra
Ostrów Wlkp.
 
Junior Starszy – Grzegorz Jakubowski   15.30-17.00
Łódzka  – płyta boczna pół boiska
  15.30-17.00
Łódzka  – płyta boczna pół boiska
15.30-17.00
Łódzka  – płyta boczna pół boiska
11:00 Sparta Russów  
Seniorki III liga – Marcin Molek   17.45-19.15
Wał Matejki – za bramką
  17.45-19.15
Wał Matejki – za bramką
  13.30 Delfin Ślesin  
Junior Młodszy – Jacek Bartkowski 16.30-18.00
Łódzka – płyta boczna
  16.30-18.00
Wał Matejki – za bramką
18.00-19.30
Gastronomik
12.30 Gladiatorzy Pieruszyce  
Junior Młodszy II – Patryk Tomaszewski   19.00-20.30
IV LO
19.15-20.45
SP 18
   
Trampkarz Starszy – Karol Kiełbik   16.30-18.00
Wał Matejki – za bramką
16.30-18.00
Łódzka – płyta boczna
  16.30-18.00
Wał Matejki – za bramką
  12:00 FA Szczecin
Trampkarz Młodszy – Łukasz Miłek 15.00-16.30
SP 18
14.30-16.00
Orlik Graniczna
14.30-16.00
Łódzka – płyta boczna
8.00-9.45 szkoła 12:00 Calisia II  
Młodzik Starszy – Adam Zieliński 17.00-18.30
Wał Matejki – za bramką
  16.30-18.00
Orlik Graniczna
  17.00-18.30
Orlik Graniczna
11.00 Korona-Pogoń Stawiszyn  
Młodzik Młodszy – Maciej Zapart   17.00-18.30
Wał Matejki – za bramką
  16.45-18.15
Wał Matejki – za bramką
17.00-18.30
Wał Matejki – za bramką
10:00 AP. Reissa Jarocin  
Orlik I 2007  (klasa sportowa) – Łukasz Miłek 8.00-09.30
SP 18
  13.20-15.00
SP 18
12.20-14.00
SP 18
16:00 Pogoń I Nowe Skalmierzyce  
Orlik II 2007 – Jakub Szczepaniak 18:00 Kaliszanin Kalisz   17.30-19.00
IV LO
19.00-20.30
IV LO
17.30-19.00
IV LO
   
Orlik 2008 III Michał Marszałkowski 19:00 KKS V 18.30-20.00
SP 18
  18.30-20.00
SP 18
18.30-20.00
Gastronomik
   
Orlik 2008 IV Bartosz Rosa/Marszałkowski   18.30-20.00
SP 18
  18.30-20.00
SP 18
18.30-20.00
Gastronomik
   
Orlik 2008 V Adrian Wawrzyniak/Marszałkowski 19:00 KKS III 17.00-18.30
SP 18
  17.00-18.30
SP 18
17.00-18.30
Gastronomik
   
Orlik VI  – treningi w zespołach Orlik II i Orlik V   17:30 AP Reissa Brzeziny          
Żak 2009 I Grzegorz Kalek 17.00-18.15
SP 18
    16.30-17.45
IV LO
     
Żak 2009 II Grzegorz Kalek 18.15-19.30
SP 18
    17.45-19.00
IV LO
     
2010 I Bartosz Rosa     16.30-18.00
SP 18
  16.30-18.00
SP 18
   
2010 II Bartosz Rosa     18.00-19.30
SP 18
  18.00-19.15
SP 18
   
2011 I Adrian Wawrzyniak     16.15-17.30
boisko – przy klubie
(P. Tomaszewski)
16.15-17.30
boisko – przy klubie

 
2011 II, 2012  Adrian Wawrzyniak     17.30-19.00
boisko – przy klubie

(P. Tomaszewski)

17.30-19.00
boisko – przy klubie
Młodziczki 16.30-17.45
boisko – przy klubie
19.00-20.30
IV LO
Młodziczki – naborowa 16.30-17.30
boisko – przy klubie
treningi bramkarskie – młodzicy
treningi bramkarskie – trampkarze, juniorzy 18.00-19.30
IV LO