Dołącz do zespołu juniorów starszych, weź udział w test meczu!

Zawodników, którzy chcieliby powiększyć szeregi zespołu naszych Juniorów Starszych zapraszamy na mały sprawdzian. Będzie nim, zaplanowany na najbliższą sobotę, test mecz w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasz, występujący w Lidze Wojewódzkiej Juniora Starszego, zespół cały czas pracuje nad skonstruowaniem optymalnego składu. Wprawdzie już teraz ma w swoich szeregach wartościowych i perspektywicznych zawodników, ale nie przeszkadza to w poszukiwaniu kolejnych. Jeśli zatem widzicie w sobie piłkarski potencjał i chcielibyście dołączyć
do juniorskiej ekipy KKS-u dajcie sobie szansę i pokażcie nam próbkę swoich umiejętności. Okazją ku temu będzie zaplanowany na najbliższą sobotę (21 stycznia) test mecz w Ostrowie Wielkopolskim.

Do udziału w spotkaniu zapraszam wszystkich chętnych zawodników z roczników 1998 – 2001 – informuje Paweł Lewicki, trener zespołu Juniorów Starszych KKS-u.

Zgłoszenia udziału w meczu przyjmuje trener Paweł Lewicki, który udzieli też zainteresowanym wszelkich niezbędnych informacji na ten temat, pawel.lewicki@kkskalisz.pl, tel. 504 472 427.