Pretender i G-Mart, razem dla KKS-u !

Firma Pretender, nadal będzie jednym z głównych sponsorów trzecioligowej drużyny seniorów KKS-u. Do grona podmiotów wspierających naszych piłkarzy dołączył też G-Mart, Grzegorza Werblińskiego.

Warunki dalszej współpracy z firmą Pretender, a także nowym partnerem klubu, jakim jest G-Mart,uzgodnione z właścicielem obu podmiotów Grzegorzem Werblińskim, są – jak zaznacza Robert Trzęsała, prezes KKS-u bardzo korzystne. – Szczegółów nie będziemy zdradzać, ale zapewniam, że pan Grzegorz Werbliński zaoferował solidne wsparcie. Firma Pretender, która już od początku sezonu dała się poznać jako rzetelny partner, zainteresowany dalszym rozwojem naszego seniorskiego zespołu, w kolejnych miesiącach nie tylko podtrzyma, ale nawet zwiększy swoje zaangażowanie w tym zakresie. Do tego, w gronie naszych sponsorów pojawił się kolejny, G-Mart. W kontekście ligowej wiosny, co do której mamy bardzo ambitne plany, to dla nas bardzo ważne deklaracje – podkreśla z zadowoleniem Robert Trzęsała.

Pretender to, od blisko 15 lat, największy krajowy producent karm dla psów i kotów. Produkty firmy, wytwarzane z prawidłowo dobranych, wysokiej jakości surowców stanowią smaczny, pełnowartościowy i urozmaicony posiłek dla naszych czworonożnych pupili. Stały nadzór jaki sprawują nad zakładem służby weterynaryjne, a także wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w branży spożywczej są gwarantem, że proces produkcyjny przebiega według wszelkich standardów i norm jakościowych i higienicznych stosowanych w produkcji żywności. Jakość – obok ceny, innowacyjności i doświadczonej załogi – to najważniejszy atut firmy Pretender, bo tylko w ten sposób można spełnić wysokie wymagania nabywców, a tym samym zapewnić sobie rynkowe powodzenie pojedynczego lub też całej gamy produktów. Swoje produkty Pretender sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej, od krajów bałtyckich po morze Śródziemne.

Firma G-Mart specjalizuje się głównie w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Dysponuje chłodniami, o różnej ładowności, wyposażonymi w windy i rejestratory. Podwójna obsada kierowców w samochodach sprawia, że przewożone ładunki trafiają bardzo szybko do klienta.
Zarówno firma Pretender jak i G-Mart mają swoje siedziby w Dębniałkach Kaliskich 26. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych sponsorów.