Sportowy wojownik – nowy projekt w naszym klubie

W celu zwiększenia świadomości oraz zaangażowania zawodników w proces treningowy zarówno na treningu jak i przede wszystkim poza nim, a także zwiększenia zaangażowania rodziców i lepszego postrzegania przez nich specyfiki szkolenia dzieci organizujemy w naszym klubie dużą akcje pt: „Zostań kaliskim sportowym wojownikiem”.

Wykorzystamy w tym celu narzędzie którym jest podręcznik młodego sportowca pt: SPORTOWY WOJOWNIK autorstwa dr Łukasza Panfila – szczegółowy opis książki znajdziecie poniżej:
www.sportowywojownik.pl

Zachęcamy wszystkich rodziców do zrobienia takiego prezentu swoim dzieciom. Ten zakup z pewnością pomoże im w jeszcze lepszym rozwoju sportowym, ale też umysłowym, a rodzicom da jeszcze lepszy obraz czym jest kompleksowy trening młodych zawodników.

Ponadto oczywiście wszyscy chłopcy będą zobowiązani do systematycznego zapoznawania się z treścią i wypełniania zadań w nim zawartych wraz z rodzicami i trenerami, którzy powinni tego dopilnowywać. Podręcznik jest też formą rywalizacji z przewidzianą nagrodą. Dlatego na koniec rundy trenerzy będą sprawdzać czy wszyscy wykonali zadania. Zawodnicy i trenerzy będą mogli też wymyślić i dodać własną formę nagrodzenia najbardziej sumiennych chłopaków w swoich grupach, tych którzy najlepiej wykonali swoje zadania.

Za projekt w klubie odpowiedzialny jest trener Krzysztof Laskowski tel. 606765523, e-mail: krzysiek.laskowski@gmail.com Do Krzysztofa Laskowskiego proszę kierować wszelkie pytania i uwagi.

We wszystkich grupach w rocznikach 2008 – 2004 będziemy zbierać zamówienia oraz pieniądze na zakup grupowy tej książki.

Przy zakupie zbiorowym cena książki wynosi 35 zł/szt. Pieniążki prosimy podać trenerom podczas treningu lub dostarczyć do sekretariatu klubu do soboty 25 lutego. Po tym terminie będziemy zamawiać książkę. Niestety nie będzie już możliwości zamówienia grupowego poprzez klub i kto się nie zaopatrzy ten będzie musiał nabyć podręcznik we własnym zakresie.