Robert Trzęsała nadal prezesem KKS-u

Robert Trzęsała będzie nadal prezesem Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz. Wyboru nowych klubowych władz na kolejną, dwuletnią kadencję dokonano w poniedziałkowy wieczór podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu.

Robert Trzęsała, sprawujący funkcję prezesa KKS-u przez ostatnie dwa lata pozostanie nadal na stanowisku. Nie miał kontrkandydatów, a wszyscy spośród 27 obecnych na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Klubu byli jednomyślni, co do tego, że powinien pozostać na stanowisku.

Przede wszystkim dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzono. Ta decyzja to z jednej strony potwierdzenie i akceptacja dotychczas wykonanej pracy, nie tylko mojej, ale też całego zarządu klubu i wszystkich wspierających go na co dzień osób, a z drugiej wyzwanie na przyszłość. Uważam, że zmierzamy w dobrym kierunku, ale chcemy robić to jeszcze lepiej. Miniony rok był dla KKS- u jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym w historii. Nasz seniorski zespół piłkarski nie tylko utrzymał się w III lidze, ale też dotarł do 1/16 Pucharu Polski zapewniając kibicom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Bardzo ważne jest jednak to, że w ślad za naszą trzecioligową drużyną idą młodsze zespoły, odnosząc sukcesy na własnych, nie tylko ligowych „podwórkach”. Ale stowarzyszenie KKS to już nie tylko piłka nożna, ale też szereg innych dyscyplin, świetnie spisujących się na arenach krajowych i międzynarodowych zawodników: pływaków, pięściarzy i tenisistów. Oni wszyscy, swoją codzienną ciężką pracą i wspaniałymi osiągnięciami, stanowią o sile naszego klubu. Mam nadzieję, że dopiero co rozpoczęty rok będzie dla nas równie pomyślny, a może jeszcze lepszy. Zapewniam, że jako zarząd klubu dołożymy wszelkich starań, by zapewnić naszym sportowcom odpowiednie warunki do ich dalszego rozwoju, byśmy zarówno my jak i całe miasto mogli cieszyć się ich kolejnymi sukcesami – podkreśla Robert Trzęsała nowo wybrany prezes KKS-u.

Oprócz Roberta Trzęsały w skład zarządu weszli: Maciej Wysocki, Ryszard Feszczuk, Jacek Pietrzak – sekcja tenisa, Sebastian Mikołajczyk – sekcja pływania, Michał Miklas – sekcja bokserska, Arkadiusz Stanecki, Rafał Pokora i Zbigniew Cierniak. W Komisji Rewizyjnej pracować będą: Przemysław Walaszczyk, Natalia Stein i Paweł Szczepaniak.