KKS rozbity w Międzychodzie, szesnasta porażka koszykarzy

108:77. Taki wynik starcia w Międzychodzie mówi praktycznie wszystko. Koszykarze Sokoła nie dali najmniejszych szans niebiesko-biało-zielonym na wygranie piątego meczu w tym sezonie.

Już początek spotkania pokazał kto będzie tego dnia rozdawał karty. Gracze z Międzychodu wygrali pierwsze dwie kwarty (27:13, 26:12) i już wtedy wiedzieli, że nic złego im się tego dnia wydarzyć nie może. Druga połowa, mimo iż była bardziej wyrównana (31:28, 24:24) nic nie zmieniła i kaliszanie po raz szesnasty w tym sezonie zeszli z parkietu pokonani.

Najwięcej punktów dla KKS-u rzucili Artur Mrówczyński (25) i Jakub Kołodziej. W następnym meczu kakaesiacy podejmą we własnej hali Rawię Rawicz.

***

23. kolejka II ligi, gr. D, 11.02.2016, godz. 17:00
Sokół Międzychód – KKS Energa Drogbruk Kalisz 108:77 (27:13, 26:12, 31:28, 24:24)

Sokół Międzychód: Paweł Kopciński (28, 8×3/11), Jakub Nowak (23, 4×3/5), Mikołaj Smarzy (15, 3×3/4), Adam Adamski (9), Jarosław Kalinowski (7), Marcin Chodkiewicz (6), Adam Chodkiewicz (6), Patryk Kuca (4), Łukasz Kwiatkowski (4), Kamil Urban (3, 1×3/1), Maciej Wejman (3, 1×3/3)