Młodzicy Starsi grali w Łodzi

Do Łodzi wybrali się w niedzielę także nasi Młodzicy Starsi. Podopieczni trenera Adriana Dąbrowskiego zagrali sparing z miejscowym AKS SMS.

Dla naszych chłopców z rocznika 2004 był to drugi w okresie przygotowawczym sparing zagrany w jedenastoosobowym składzie. Do Łodzi wybrała się czternastoosobowa ekipa (12 zawodników z pola i 2 bramkarzy), więc właściwie cały zespół przez 60 minut (3×20 min) pracował na pełnych obrotach.

Wprawdzie nie miałem okazji towarzyszyć chłopcom podczas tego meczu, ale z tego co mi przekazano zaprezentowali się całkiem dobrze. Wynik jest tutaj sprawą drugorzędną, najważniejsze, że po raz kolejny mogli się sprawdzić w konfrontacji z wymagającym rywalem, a warto dodać, że łódzki AKS to klub budujący swoje zespoły w oparciu o wyselekcjonowaną grupę zawodników z całej Polski. Na pewno było to dla chłopców dobre przetarcie przed ligą i kolejne doświadczenie w grze po „11” , bo tego nam brakuje – mówi trener Dąbrowski.

***

AKS SMS Łódź – KKS Kalisz 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)

KKS Kalisz: Tomasz Trzęsała, Wojciech Kubiński, Mateusz Łuczak, Bartosz Łyszczyński, Patryk Zieliński, Patryk Banasiak, Adam Stein, Nikodem Olszewski, Adam Zadka, Mikołaj Dałek, Simone Pica, Marcin Zarzycki, Kacper Jabłoński, Alex Lebioda.