Młodzież z okręgu na meczach KKS-u! W sobotę gościliśmy adeptów Szczytu Szczytniki!

W prezentacji zespołów przed sobotnim meczem inaugurującym rundę wiosenną obok młodych kakaesiaków wzięli też udział najmłodsi piłkarze Szczytu Szczytniki.

Młodzi adepci futbolu ze Szczytnik wkroczyli na murawę ramię w ramię z zawodnikami trzecioligowej Pogoni Lębork, sobotniego oponenta „trójkolorowych”. W równoległym szeregu towarzyszyli im młodzi kakaesiacy, maszerując u boku starszych klubowych kolegów. Młodzież spisała się wyśmienicie, dodając szyku przedmeczowej prezentacji.

Sobotni udział najmłodszych piłkarzy spoza Kalisza w ligowym spotkaniu seniorskiej ekipy KKS-u nie był jednostkowym przypadkiem. W przyszłości spodziewamy się kolejnych gości. – Mam nadzieję, że dla młodych graczy ze Szczytnik było to miłe przeżycie i że przy okazji kolejnych ligowych meczów towarzyszyć nam będą reprezentanci innych podkaliskich drużyn. To jedna z nowych form współpracy KKS-u z okolicznymi klubami, ale też promocji klubu i zachęty dla kibiców spoza miasta do jeszcze liczniejszego uczestnictwa w meczach naszych seniorów – mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u.