W Bydgoszczy bez kibiców z Kalisza, transmisja meczu w KKS TV!

Ze względów organizacyjnych nie będzie dane kibicom z Kalisza obejrzeć na żywo meczu 19. kolejki III ligi gr. II pomiędzy Chemikiem Bydgoszcz a KKS-em Kalisz. Jak czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez BKS Chemik Bydgoszcz obiekt, na którym w rundzie wiosennej rozgrywane będą spotkania naszego sobotniego oponenta nie spełnia wymogów przyjęcia kibiców gości.

W imieniu Zarządu Sekcji Piłki Nożnej Bydgoskiego Klubu Sportowego „Chemik” informuję, że w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 III ligi grupy II mecze w roli gospodarza rozgrywać będziemy na Stadionie Miejskim TKKF Bydgoszcz im. Eugeniusza Połtyna przy ul. Słowiańskiej 7 – informują działacze klubu z Bydgoszczy.

– Jednocześnie przypominam, że w rundzie wiosennej mecze rozgrywać będziemy bez udziału kibiców gości. Powyższe utrudnienia wynikają z wyboru naszego obiektu przy ul. Glinki 79 jako obiektu treningowego Młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej, które rozgrywane będą m.in. w Bydgoszczy.

Oznacza to, że do końca czerwca 2017 dysponentem stadionu Chemika będzie Polski Związki Piłki Nożnej, a płyta obiektu zostanie w tym czasie modernizowana.

Zapraszamy zatem do oglądania transmisji na żywo z tego pojedynku, która przeprowadzona będzie na naszej stronie. Po transmisji z meczu pucharowego wyciągnęliśmy już pewnie wnioski i tym razem nie zabraknie składów i aktualnego wyniku, który dostępny będzie tylko na stronie (z poziomu serwisu Youtube dostępny będzie tylko przekaz video). Z Bydgoszczą połączymy się ok. godziny 11:55.