Odegrać się na Chemiku

Po pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej kakaesiacy udadzą się do Bydgoszczy. W sobotę, w samo południe na boisku przy ul. Słowiańskiej 7 kaliszanie rozpoczną kolejny bój o ligowe punkt, a ich rywalem będzie 12. w tabeli Chemik.

Gracze z Kujaw i Pomorza dość niespodziewanie zwyciężyli jesienią w Kaliszu 2:0, oba trafienia notując w końcowych fragmentach meczu. Zimą, w drużynie Chemika doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Piotra Gruszkę, który dostał ofertę z pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice, zastąpił Adrian Raszka i niewiele brakowało, by już na inaugurację wiosny jego podopieczni sprawili pierwszą niespodziankę. W starciu z GKS-em Przodkowo mimo, iż przegrywali już 0:2 potrafili doprowadzić do remisu. Ostatnie słowo należało jednak do graczy z Przodkowa, a konkretniej najskuteczniejszego napastnika ligi – Łukasza Stasiaka i to oni wygrali 3:2.

Na bilans bydgoszczan składa się sześć zwycięstw, trzy remisy i dziewięć porażek. Kaliszanie z pewnością muszą uważać na usposobionego ofensywnie Dawida Janickiego, który w obecnych rozgrywkach już siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Na naszej stronie internetowej przeprowadzona będzie transmisja na żywo z tego spotkania. Po transmisji z meczu pucharowego wyciągnęliśmy już pewnie wnioski i tym razem nie zabraknie składów i aktualnego wyniku, który dostępny będzie tylko na stronie (z poziomu serwisu Youtube dostępny będzie tylko przekaz video). Z Bydgoszczą połączymy się ok. godziny 11:55.