Akcja „Decydujesz, pomagamy”. Zagłosuj na projekt KKS-u! Termin mija 4 kwietnia!

Jeszcze do 4 kwietnia możecie oddać swój głos w organizowanej przez Tesco Polska akcji „Decydujesz, pomagamy”. Warto, bo dzięki temu projekt zgłoszony przez nasz klub – Kaliski Dzień Sportowca – ma szansę otrzymać dofinansowanie w wysokości 5 tysięcy złotych. Wszystko zależy od wyników głosowania, do udziału w którym gorąco zachęcamy wszystkich klubowiczów i nie tylko.

To już II edycja programu, którego organizatorem jest Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom. Jego celem jest wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych oraz aktywizowanie mieszkańców do zmieniania na lepsze swojego najbliższego otoczenia. Chodzi o wszelkie pomysły rewitalizujące przestrzeń miejską, wpływające korzystnie na środowisko przyrodnicze, wspierające edukację dzieci i młodzież, służące ochronie i promocji zdrowia oraz aktywnego stylu życia, aż po inicjatywy skierowane do seniorów czy osób z niepełnosprawnościami.

145 najwyżej ocenionych inicjatyw społecznych z całej Polski otrzyma dofinansowanie w wysokości 5 tysięcy złotych. Bardzo nas cieszy, że jednym z projektów, który pozytywnie przeszedł etap weryfikacji i decyzją Komisji Grantowej zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu jest, organizowany przez nasz klub, festyn Kaliski Dzień Sportowca. Jest to jedyny projekt z Kalisza i jeden z trzech, na który można głosować w hipermarketach Tesco usytuowanych na terenie miasta. Na razie wynik mamy niezły – prowadzimy, ale nieznacznie, a głosowanie potrwa jeszcze do 4 kwietnia, więc by podtrzymać tę dobrą passę i odtrąbić zwycięstwo potrzebna jest Wasza pomoc!

Jak głosować? To bardzo proste!

Podczas każdych zakupów w Tesco dokonanych między 8 marca a 4 kwietnia otrzymacie od kasjera jeden żeton. Pamiętajcie, by przy kasie wyraźnie o niego poprosić! Następnie wystarczy wrzucić żeton do umieszczonej w sklepie specjalnej urny odpowiadającej wybranemu projektowi. Wygra ten, który zbierze największą ilość żetonów (głosów). Wyniki głosowania poznamy 14 kwietnia. A zatem, do dzieła Kakaesiacy! Wszystko w Waszych rękach!