Rentol sprezentował nagrody dla kibiców

W przerwie meczu kibice zgromadzeni na trybunach wygrać mogli upominki ufundowane przez firmę Rentol – wieloletniego partnera klubu.

Zlokalizowane w Skalmierzycach przedsiębiorstwo, które jako pierwsze – przed ośmioma laty – dołączyło do naszego Klubu 100, posiada już dwudziestoletnie doświadczenie w dystrybucji artykułów przeciwpożarowych. Duża wiedza dotycząca oferowanych produktów, rzetelność i profesjonalizm w podejściu do klienta sprawiają, że jest to ceniona w regionie firma specjalizująca się w sprzedaży podręcznego sprzętu gaśniczego i usługach związanych z jego przeglądami i konserwacją. Oferta firmy obejmuje też sprzedaż armatury hydrantowej, przeglądy hydrantów, serwis instalacji hydrantowych, sprzedaż znaków przeciwpożarowych, a także wykonywanie na zlecenie klienta planów ewakuacji dla obiektów, ich znakowanie znakami ewakuacyjnymi i przeciwpożarowymi. RENTOL to także profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe i z zakresu BHP.

Szczęśliwcom, którzy złapali piłki rzucane przez zawodnika seniorów – Michała Grześka upominki wręczył prezes KKS-u Kalisz Robert Trzęsała.