ALPODACH razem z KKS-em

W gronie klubowych sponsorów witamy kaliską firmę ALPODACH, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych, blach i obróbek blacharskich oraz szerokiej gamy akcesoriów dachowych.

Firma Alpodach, istniejąca na rynku od 2003 roku, posiada już piętnastoletnie doświadczenie w branży metalurgicznej. Oferuje do sprzedaży pokrycia dachowe, blachy stalowe i aluminium oraz szeroką gamę obróbek blacharskich i elementów wykończeniowych stanowiących integralną część każdego dachu. Rozwinięty park maszynowy i nowoczesne linie technologiczne są gwarancją najwyższej jakości produktów oraz szybkich terminów realizacji zamówień, a tym samym spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Alpodach to usługi dla klientów poszukujących materiałów o określonych właściwościach i stopniu przetworzenia, zapewnia też stałą dostępność do szerokiej gamy gatunków stali i powłok oraz możliwość sprowadzenia blach o dowolnych parametrach. Obróbka obejmuje przewijanie, cięcie wzdłużne i poprzeczne oraz uszlachetnianie i zabezpieczenie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Realizowane są też zlecenia z wykorzystaniem materiału powierzonego.

Zapraszamy do siedziby firmy, przy ul. Wrocławskiej 39-41 w Kaliszu, tel. (62) 768-74-10, 768-72-49, fax: 768-72-62. mail: alpodach.kalisz@wp.pl, alpodach@op.pl

Z ofertą można się też zapoznać za pośrednictwem strony internetowej www.alpodach.com.pl