Falstart z Delfinem

Od porażki rozpoczęły wiosenną rundę nasze trzecioligowe piłkarki. W Ślesinie uległy miejscowemu Delfinowi 2:5.

Na pierwszy tej wiosny mecz o stawkę drużyna Marcina Molka udała się w mocno okrojonym składzie,stąd też swoje szanse zaprezentowania się w dużym wymiarze czasowym otrzymały młodsze zawodniczki. Wprawdzie walczyły dzielnie, ale niestety brak ogrania był bardzo widoczny.

Mimo, iż wynik na to nie wskazuje, nasza drużyna zaprezentowała się w tym meczu przyzwoicie. Dziewczyny dzielnie walczyły i w pierwszej połowie, mimo prowadzenia gospodyń 2:0, potrafiły strzelić dwie bramki i wyrównać stan meczu. W drugiej połowie też graliśmy dzielnie, ale w ostatnich minutach zabrakło sił, co wykorzystała drużyna ze Ślesina aplikując nam trzy kolejne bramki. Porażka boli, ponieważ troszkę skomplikowała nam walkę o II ligę. Po przerwie świątecznej wracamy do intensywnych treningów, aby w kolejnym meczu wywalczyć komplet punktów – podkreśla trener Marcin Molek.

Delfin Ślesin – KKS Kalisz 5:2 (2:2)