Paceś w kadrze WZPN

Paulina Paceś, bramkarka zespołu naszych młodziczek otrzymała powołanie na mecz kadry Województwa Wielkopolskiego U-13 z kadrą Województwa Lubuskiego.

Nasza reprezentantka znalazła się w gronie 22 zawodniczek, które Wielkopolski Związek Piłki Nożnej powołał na zgrupowanie i mecz mistrzowski, jakie odbędą się 26 kwietnia w Koninie.

– To duża satysfakcja i wyróżnienie, dla mnie jako trenera, ale przede wszystkim dla Pauliny, bo to zawodniczka, która może być przykładem dla innych. Zawsze przychodzi na trening jako pierwsza i wychodzi jako ostatnia. To powołanie pokazuje, że ciężka praca jaką wykonujemy daje odpowiednie efekty. Satysfakcja jest tym większa, że swoją przygodę z piłką nożną Paulina rozpoczynała w reaktywowanej przeze mnie w 2014 roku drużynie młodziczek – mówi z dumą trener Marcin Molek.

Z kadrą wojewódzką Paulina Paceś miała do czynienia już nie raz. Swoje możliwości mogła zaprezentować trenerce kadry Wielkopolski Annie Jankowskiej podczas czterech turniejów rozgrywanych w ramach Mistrzostw Wielkopolski U-13. Na przełomie stycznia i lutego tego roku uczestniczyła też w zgrupowaniu szkoleniowym Wielkopolskiej Kadry Wojewódzkiej Młodziczek w Bornym Sulinowie.