Dr.Marcus International sponsorem turnieju WTK PZT

Tegoroczny sezon na kortach otwartych rozpoczynamy od mocnego „uderzenia”. W dniach 6-7 maja zorganizujemy, razem z Kaliskim Towarzystwem Tenisowym, Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny PZT! Impreza rozegrana zostanie w dwóch kategoriach: skrzatki (dziewczęta do lat dwunastu) oraz młodzicy (chłopcy do lat czternastu).

Miło nam poinformować, że głównym sponsorem turnieju została firma Dr.Marcus International, której właścicielem jest miłośnik tenisa – pan Marek Figiel. Jego syn (Wiktor Figiel) to aktywny tenisista, który reprezentuje barwy klubu DeSki Warszawa (aktualnie plasuje się na 113. miejscu w rankingu kadetów, a najwyżej był na 78. pozycji).

Firma Dr.Marcus International od blisko 20 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów Dr.Marcus International jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych w Polsce.

Produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym blisko 200 osób. Produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International obecne są na rynkach ponad 50 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję.

Uczestnicy turnieju liczyć będą mogli również na smaczne i zdrowe przekąski marki Planet Food (www.planetfood.pl), której również właścicielem jest pan Marek Figiel!