Piłkarskiego maratonu ciąg dalszy. W sobotę derby z Jarotą.

Jarocin będzie piątym przystankiem naszych piłkarzy w obecnej rundzie. W sobotę kakaesiacy zmierzą się tam z miejscowym Jarotą w ramach meczu 27. kolejki III ligi gr. 2.

Dwa dni przerwy mają tylko nasi piłkarze, którzy w środę pokonali KS Chwaszczyno 1:0. Gorsze nastroje panują w ekipie prowadzonej przez Janusza Niedźwiedzia. Gospodarze sobotniego starcia w ostatniej akcji przegrali środowe spotkanie z GKS-em Przodkowo i plasują się obecnie na na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli.

Jesienią w starciu obu zespołów, które odbyło się na Wale Matejki padł remis 1:1 a autorami goli byli Rafał Jankowski i Jacek Pacyński. To właśnie ‚Jankes’ jest najskuteczniejszym graczem naszej drużyny, natomiast w szeregach drużyny Jaroty kakaesiacy z pewnością muszą zwrócić uwagę na Huberta Antkowiaka (12 goli) i Mateusza Molewskiego (6 goli), który dyryguje linią środkową ekipy z Jarocina.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00. Na klubowej stronie przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego pojedynku.