Remis w Jarocinie

Po bardzo dobrym meczu zremisowaliśmy z Jarotą Jarocin 0:0.

Mający nadal spore problemy kadrowe Piotr Morawski zdecydował się nie rotować składem po wygranym meczu z KS Chwaszczyno. Kibice, którzy zjawili się tego dnia na jarocińskim obiekcie obejrzeli dobre, stojące na wysokim poziomie spotkanie.

Jeżeli chodzi o ofensywne poczynania niebiesko-biało-zielonych to zdecydowanie najlepszą okazję miał w pierwszej połowie Patryk Palat. Młody skrzydłowy KKS-u jak profesor ograł Piotra Garbarka jednak w ostatniej chwili jego uderzenie na rzut rożny sparował Daniel Malina. Gospodarze mogli odpowiedzieć w 52. minucie, kiedy to większym doświadczeniem od Jacka Pacyńskiego popisał się Artur Melon, zatrzymując zawodnika Jaroty w sytuacji sam na sam.

W obecnej sytuacji kadrowej punkt z pewnością cieszy, choć pozostaje niedosyt, że z Jarocina wracamy bez zwycięstwa. Cieszy również fakt, że po fatalnej grze defensywnej (0:4 z Pogonią II i 0:3 z Lechem II) drugi raz z rzędu nasza drużyna nie traci gola.

W następnej kolejce podopieczni trenera Piotra Morawskiego zagrają z liderem rozgrywek – Gwardią Koszalin. To spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki.