Trampkarze znów z pełną pulą

Na właściwe tory wrócili nasi Trampkarze Młodsi. Podopieczni Karola Kiełbika odnieśli w sobotę kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem wyższość kakaesiaków zmuszona była uznać ekipa Marcinków Kępno.

Po ubiegłotygodniowej „wpadce” z jarocińską AP Reissa w sobotę zespół Karola Kiełbika udowodnił, że zajmowana po rundzie jesiennej i jak na razie nie zagrożona pozycja lidera tabeli nie jest przypadkiem. Wygranym meczem z Marcinkami Kępno nasi trampkarze nie tylko powiększyli stan ligowego konta, ale co najważniejsze znów pokazali kawał dobrej piłki i serce do walki.

– To był ciężki mecz, z kilku powodów. Przede wszystkim musieliśmy się podnieść po ubiegłotygodniowej porażce, po drugie na naszej drodze stanął wymagający rywal z czołówki tabeli. Osobiście, cieszy mnie fakt, że pod względem sportowym wszystko wyglądało bardzo dobrze. Dobrze operowaliśmy piłką, dobrze zmienialiśmy grę, jedynie skuteczność mogłaby być nieco lepsza. Najbardziej cieszy jednak to, że cała drużyna włożyła w ten mecz ogrom pracy – podsumowuje trener Karol Kiełbik.

Trampkarze Starsi tym razem pauzowali.

***

13.kolejka I ligi okręgowej Trampkarza Młodszego, 06.05.2017 r.
KKS Kalisz – Marcinki Kępno 3:0 (1:0)
Bramki dla KKS-u:
1:0 Eliasz Kasołka 28.min, 2:0 Jakub Konopa 40.min, 3:0 Eliasz Kasołka 45.min.

KKS Kalisz: Igor Bośnjak (Kamil Janiak) – Piotr Krzyżaniak (Mateusz Kościelak), Kacper Kaliński, Hubert Woźniak (Igor Koniusz), Marcin Stysiał – Jakub Zachara (Mateusz Molek), Kamil Przysiecki (Kamil Zakrzewski), Szymon Olejnik, Wiktor Bury (Szymon Sałata) – Jakub Konopa (Jakub Janiszewski), Eliasz Kasołka.