Zwycięstwa trampkarzy

O kolejne ligowe punkty wzbogacili się nasi trampkarze. Oba zespoły wygrały swoje sobotnie spotkania.

Trampkarze Młodsi tym razem grali na wyjeździe. W Doruchowie zmierzyli się z miejscowym LZS-em. Spotkanie zakończyli wygraną, ale to nie był mecz, którym zasłużyli na pochwałę, zwłaszcza po pierwszej połowie.

Już od rozgrzewki źle to wyglądało. Za dużo luzu, brak koncentracji, zbyt duża pewność, że mecz sam się zagra. Niestety nikt się przed nami nie położy, prosząc o najniższy wymiar kary, niezależnie od tego czy jest to wicelider czy ostatnia drużyna w tabeli. Na szczęście w porę sobie o tym przypomnieliśmy i druga połowa wyglądała już lepiej, dzięki czemu po raz kolejny przywieźliśmy do Kalisza trzy punkty – powiedział trener Karol Kiełbik.

Komplet punktów, tyle że na własnym boisku wywalczyli też Trampkarze Starsi. Podopieczni trenera Jacka Bartkowskiego pokonali Białego Orla Koźmin Wielkopolski 4:1.

***

15.kolejka I ligi okręgowej Trampkarza Młodszego, 13.05.2017 r.
LZS Doruchów -KKS Kalisz 1:7 (1:2)
Bramki dla KKS-u:
0:1 Igor Koniusz 12.min, 1:2 Jakub Konopa 35.min, 1:3 Eliasz Kasołka 37.min, 1:4 LZS (s) 38.min, 1:5 Eliasz Kasołka 40.min, 1:6 Eliasz Kasołka 50.min, 1:7 Eliasz Kasołka 54.min.

KKS Kalisz: Igor Bośnjak (Kamil Janiak) – Szymon Sałata, Igor Koniusz, Hubert Woźniak, Marcin Stysiał – Jakub Zachara, Kamil Przysiecki (Kamil Zakrzewski), Szymon Olejnik, Jakub Konopa – Jakub Janiszewski (Wiktor Bury), Eliasz Kasołka.

***

15.kolejka II ligi okręgowej Trampkarza Starszego, 13.05.2017 r.
KKS Kalisz – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4:1 (0:0)
Bramki dla KKS-u:
Kacper Tomaszewski 55.min, Jan Nowak 60.min, Kacper Tomaszewski 65.min, Matusz Kościelak 68.min.

KKS Kalisz: Mateusz Kościelak, Kacper Hankowski, Jakub Jakubczak, Jakub Janiszewski, Filip Kluszczyński, Filip Król, Mateusz Marciniak, Jan Nowak, Krystian Pawłowicz, Mikołaj Pituch, Mikołaj Ratajczak, Patryk Rosiński, Kacper Stempniak, Kacper Tomaszewski, Wiktor Wilczyński.