Cenny sparing w Gostyniu

Zespół Kani Gostyń był kolejnym sparingpartnerem zespołu naszych Trampkarzy Młodszych na drodze przygotowań do ligowego finału województwa.

Po meczu kontrolnym z RM Team, tym razem podopieczni trenera Karola Kiełbika zagrali na wyjeździe ze znacznie silniejszym rywalem – przedstawicielem ligi wielkopolskiej, zespołem Trampkarza Młodszego MKS Kanii Gostyń. Spotkanie złożone z trzech tercji, odbywające się w dość ekstremalnych warunkach – przy momentami bardzo obficie padającym deszczu, dla obu zespołów było sporym wyzwaniem i oba też wykazały się sporym zaangażowaniem, o czym świadczy chociażby ilość goli jakie padły. Trzy pierwsze były autorstwem gospodarzy, którzy być może nie samą grą, ale skutecznością na pewno przeważali nad naszym zespołem. W drugiej części poziom się wyrównał, natomiast ostatnia tercja zdecydowanie przebiegała pod dyktando graczy KKS-u, którzy zrewanżowali się rywalom za serię trafień z początku meczu.

Mecz rozegrany systemem 3×30 minut, z bardzo mocnym rywalem. Daliśmy się zaskoczyć tak naprawdę w dwóch pierwszych akcjach i od samego początku musieliśmy gonić wynik. Nie wiem, być może zaważył brak koncentracji, a może zbyt krótka rozgrzewka, bo faktycznie na mecz przyjechaliśmy dość późno, tak więc w przyszłości trzeba zwrócić na to większą uwagę. Na pewno były w tym meczu elementy pozytywne, jak i te mniej zadowalające, ale przede wszystkim stanowi on bogate źródło materiału do analizy – podsumowuje trener Karol Kiełbik.

***

MKS Kania Gostyń – KKS Kalisz 4:3 (3:0, 1:0, 0:3)
Bramki dla KKS-u:
4:1 Mateusz Kościelak 62.min, 4:2 Mateusz Kościelak 70.min, 4:3 Mateusz Kościelak 79.min.

KKS Kalisz: Igor Bośnjak (Krystian Pawłowicz) – Mateusz Kościalek (Szymon Sałata), Kacper Kaliński, Hubert Woźniak (Jakub Pawelec), Marcin Stysiał (Artur Nastawski) – Szymon Olejnik (Piotr Krzyżaniak), Jakub Zachara (Mateusz Molek), Kamil Zakrzewski, (Kamil Przysiecki), Wiktor Bury – Jakub Janiszewski, Jakub Konopa.