Trening z Morawskim

Inaczej niż zazwyczaj wyglądał środowy trening naszych Trampkarzy Młodszych. Tym razem kakaesiacy szlifowali umiejętności pod okiem Piotra Morawskiego, prowadzącego zespół naszych seniorów.

Choć rozgrywki ligowe już za nami, zespół Trampkarzy Młodszych nie ustaje w treningach. Już w najbliższą sobotę przed ekipą trenera Karola Kiełbika najważniejsze wyzwanie sezonu – udział w Młodzieżowym Turnieju o Mistrzostwo Wielkopolski, którego gospodarzem będzie nasz klub. Przygotowania do zmagań idą pełną parą. Poza regularnymi treningami zespół rozegrał też kilka cennych sparingów. Swoją cegiełkę do przygotowań dołożył też Piotr Morawski, szkoleniowiec ekipy naszych seniorów, który przeprowadził z młodzieżą środowy trening.

To była dla mnie duża przyjemność. Cieszę się, że tylu chłopaków jest chętnych do pracy. Mam nadzieję, że wyniosą z tej lekcji kilka cennych wskazówek i że w sobotę fajnie powalczą w finale województwa. Życzę im sukcesu i mam nadzieję, że w przyszłości nasze drogi jeszcze się skrzyżują – powiedział trener Morawski.