Trzecie miejsce młodzików starszych

Na trzecim miejscu zakończyli rozgrywki ligowe nasi Młodzicy Starsi. W ostatnim meczu rundy wiosennej podopieczni trenera Adriana Dąbrowskiego pokonali Stal Pleszew 3:2.

Chcieli w dobrym stylu zakończyć sezon i tak też zrobili, choć zbyt duże rozluźnienie w końcówce sobotniego spotkania mogło ich słono kosztować. Po ładnej, zdobytej głową po rzucie rożnym, bramce Marcela Grali i kolejnej – na 2:0 – Aleksa Lebiody, wydawało się że mecz mają kakaesiacy poukładany. Jedna rywale nie zamierzali składać broni, a zdobyta przez nich bramka kontaktowa, dodała wiary w odmianę losów spotkania. Na szczęście wiary i ambicji nie zabrakło też gospodarzom. Na 3:1, z rzutu wolnego, podwyższył Mateusz Łuczak i choć w końcówce meczu goście zdołali odpowiedzieć jeszcze jednym trafieniem, na wyrównanie, a tym bardziej zdobycie zwycięskiego gola czasu nie wystarczyło.

Trzecie miejsce w ligowej tabeli, bo takie ostatecznie zajęli nasi Młodzicy Starsi, to niezła lokata, choć zapewne mierzyli wyżej. Niestety, zaważyła tu słaba, pierwsza część sezonu (4-1-4) i choć wiosna była już znacznie lepsza (6-2-1) wcześniejszych strat nie udało się nadrobić. Mimo to miejsce na podium jest, co oczywiście cieszy. Gratulujemy i życzymy dalszych, jeszcze większych sukcesów.

***

Młodzik Starszy, 17.06.2017r.
KKS Kalisz – Stal Pleszew 3:2 (1:0)
Bramki dla KKS-u:
1:0 Marcel Grala, 2:0 Aleks Lebioda, 3:1 Mateusz Łuczak.

KKS Kalisz: Tomasz Trzęsała, Wojciech Kubiński, Bartosz Łyszczyński, Aleks Kurcbach, Nikodem Olszewski, Mateusz Łuczak, Adam Zadka, Alex Lebioda, Patryk Zieliński, Adam Stein, Marcin Zarzycki, Kacper Jabłoński, Martin Ratajczyk, Wiktor Smuś, Marcel Grala, Michał Kulig, Patryk Banaszak.