Oświadczenie zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz

W związku z pojawiającymi się informacjami jakoby Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz prowadził nabór do drużyny rezerw oraz zgłosił w/w drużynę do rozgrywek klasy B prowadzonych przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, informujemy że są to informacje nie mające pokrycia w faktach.

Jedyną męską drużyną seniorów zgłoszoną do rozgrywek piłkarskich przez nasz Klub jest drużyna, która w najbliższym sezonie rozgrywkowym 2017/2018 występować będzie w grupie 2. III ligi.

W trosce o dobre imię Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz oraz w celu uniknięcia dezinformacji opinii publicznej oświadczamy, że wszelkie działania podejmowane przez Pana Piotra Kościelnego są jego prywatnymi inicjatywami i w żaden sposób nie mogą być łączone z działalnością naszego klubu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz