Hollywood Cafe nadal z KKS-em

W gronie klubowiczów pozostaje spółka Hollywood Cafe. To kolejny sponsor, który zdecydował się na dalszą współpracę z KKS-em w nowym sezonie.

– W bogatej ofercie naszej kawiarni znajdują się wysokogatunkowe, świeżo mielone, aromatyczne kawy, herbaty, ciasta, przepyszne desery i tropikalne koktajle, a przede wszystkim wyjątkowo zróżnicowana paleta lodów. Wszystkie produkowane są na miejscu, z wyselekcjonowanych składników i w oparciu o specjalnie opracowane receptury, a co ważne,  są bezpieczne, bo bezjajeczne – można przeczytać w ofercie Hollywood Cafe.

Niezmiernie nas cieszy, że Hollywood Cafe zdecydowało się pozostać w gronie sponsorów Kaliskiego Klubu Sportowego. Na mocy podpisanej z klubem umowy spółka przekazywać będzie środki na sekcję piłki nożnej ze szczególnym uwzględnieniem drużyny Trampkarza Starszego występującej w Lidze Centralnej. Dzięki  finansowemu wsparciu młodzież otrzyma m.in. nowe stroje i sprzęt treningowy. – mówi Robert Trzęsała, prezes Kaliskiego Klubu Sportowego.  

Na co dzień Hollywood Cafe zaprasza do Galerii Amber, od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 -21.00 oraz w niedziele od 10.00 do 20.00, a także do kawiarni przy ul. Śródmiejską 27 (naprzeciw Złotego Rogu) oraz Śródmiejskiej 6.. Telefon kontaktowy: 730 091 607.