Oskar Pogorzelec trenerem bramkarzy Młodego KKS-u. Spotkanie organizacyjne dla zawodników i rodziców już jutro.

Jutro o godzinie 19:00 w salce konferencyjnej Klubu przy Wale Matejki 2 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla bramkarzy z zespołów Juniorów, Trampkarzy i Młodzików. Na spotkanie zapraszamy oczywiście również rodziców naszych zawodników.

Na spotkaniu zostanie ustalony harmonogram treningowy, a zawodnicy zostaną podzieleni na grupy treningowe. Treningi bramkarskie rozpoczną się w klubie od przyszłego tygodnia.

W tym sezonie treningi bramkarskie dla zawodników z tych roczników będzie prowadził Oskar Pogorzelec, który przed nowym sezonem zasilił szeregi KKS-u Kalisz. Poprzednią rundę Oskar spędził w Concordii Elbląg. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał natomiast w Kołobrzegu. Jako junior bronił barw miejscowych Żaków 94 i Kotwicy skąd przeniósł się do Legii Warszawa gdzie występował w młodej Ekstraklasie. Następnie bronił barw Siarki Tarnobrzeg i MKS-u Kluczbork.

W 2012 roku na Mistrzostwach Europy do lat 17, które odbyły się w Chorwacji wystąpił we wszystkich spotkaniach reprezentacji Polski (Belgia 1:0, Słowenia 1:1, Holandia 0:0, Niemcy 0:1) i sięgnął po brązowy medal czempionatu starego kontynentu.