Kontrolnie z Kanią Gostyń

Kolejną grę kontrolną zaliczyli w miniony weekend nasi Trampkarze Starsi. Tym razem przegrali oni w Gostyniu 1:3.

Mecz podzielony został na trzy tercje, z których tylko jedną wygrali kaliszanie. Jedynego gola dla niebiesko-biało-zielonych zdobył w tym pojedynku Szymon Sałata.

Po raz kolejny był to bardzo dobry sparing. Wprawdzie jak dotąd z Kanią nie udało nam się wygrać, ale zawsze są to dobre pod względem piłkarskim mecze. Przede wszystkim przeciwnik prezentuje się bardzo dobrze fizycznie, co powoduje, że musimy zdecydowanie szybciej operować piłką, żeby osiągnąć jakiś wynik. Łatwo nie było, bo część naszych zawodników wyjechała na wakacje, część się rozchorowała, tak więc znaczna liczba z tych obecnych zagrała pełne 90 minut, co po tygodniowym obozie dochodzeniowym było dość dużym wyczynem. Jednocześnie, mogliśmy z trenerem Górnym przyjrzeć się chłopcom, którzy dotychczas mieli mniej okazji do grania. Reasumując: sparing bardzo cenny, pierwsze efekty naszej pracy już widać, wiec jest dobrze, ale działamy dalej. Przed nami kolejne treningi i mecze kontrolne – powiedział trener Karol Kiełbik.

Kolejny kontrolny pojedynek niebiesko-biało-zieloni rozegrają z Czarnymi Wierzbno.