Acropol nadal z KKS-em!

Acropol, kaliska firma spedycyjno-transportowa nadal będzie jednym z głównych sponsorów Kalskiego Klubu Sportowego.

Nasza firma od lat czynnie uczestniczy w rozwoju sportu zarówno na terenie lokalnym jak i krajowym. Dzięki nam młodzi ludzie mają szansę spełniać się w różnych dyscyplinach. Cieszę, że są w tym gronie także zawodnicy Kaliskiego Klubu Sportowego, że możemy wspierać ich rozwój i sportowe pasje oraz wspólnie z nimi cieszyć się z osiąganych sukcesów – podkreśla Sławomir Jastrzębski, właściciel i prezes firmy Acropol. Umowę w imieniu firmy podpisała Pani prezes Izabela Jastrzębska. Umowa została przedłużona do końca sezonu, a więc do czerwca 2018 roku.

Acropol jest firmą zajmującą się transportem międzynarodowym i spedycją. Korzystając z bogatego, 25-letniego doświadczenia w branży, zajmuje się realizacją nawet najbardziej skomplikowanych zleceń transportowych. Acropol wykonuje około 80 tysięcy ładunków rocznie, zarówno tych neutralnych, jak też niebezpiecznych, chłodniczych, czy ponadnormatywnych. Największą specjalizację osiągnęła w międzynarodowym transporcie drobnicowym i ekspresowym. Dzięki własnej flocie aut oraz współpracy z wiarygodnymi partnerami każdego dnia dysponuje 600 samochodami na terenie całej Europy. W oparciu o nowoczesną flotę oraz rzetelną i profesjonalną załogę zapewnia klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale posiada ona również trzy, prężnie rozwijające się oddziały: w Bydgoszczy, Toruniu i Ostrowie Wielkopolskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego sponsora.