Podnoś swoje kwalifikacje z KKS Kalisz i Plus Edukacja

„Plus Edukacja – Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych ZA DARMO

Chciałbyś zdać egzamin dojrzałości? A może posiadasz już wykształcenie średnie, ale zależy Ci na tym, by szybko zdobyć konkretny zawód i rozpocząć karierę zawodową? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Plus Edukacja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Nasze darmowe szkoły policealne i licea dla dorosłych kształcą w systemie weekendowym, dzięki czemu nie musisz rezygnować z dotychczas obranej ścieżki zawodowej.

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu. Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy swoim słuchaczom minimum formalności podczas rekrutacji, brak wpisowego, brak egzaminów wstępnych oraz dostęp do materiałów dydaktycznych przez Internet. Nie czekaj, zapisz się już dziś!
www.plusedukacja.pl

Przy zapisie do szkoły Plus Edukacja Oddział w Kaliszu z hasłem KKS KALISZ na kierunki płatne zniżka 20% na cały okres nauki! Promocja ważna do 15 września”.