Porażka w Wejherowie, zwycięstwo w Ostrowie Wielkopolskim

Bez punktów w lidze Centralnej pozostają Trampkarze Starsi. Podopieczni Karola Kiełbika przegrali w sobotę z Gryfem Wejherowo 1:5. Zwycięstwo na inaugurację rozgrywek odnieśli natomiast Trampkarze Młodsi.

Nastroje po pierwszych meczach Centralnej Ligi Juniorów U-15 nie są najlepsze. Po porażkach z CWZS Bydgoszcz, FA Szczecin i Lechią Gdańsk w sobotę niebiesko-biało-zieloni nie sprostali Gryfowi. Co prawda to kaliszanie za sprawą Jakuba Konopy wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie meczu, natomiast do przerwy przegrywali już 1:4. Ostatecznie gracze z Pomorza zwyciężyli 5:1.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli natomiast podopieczni Łukasza Miłka. W meczu drugiej kolejki (w pierwsze pauzowali) pokonali w Ostrowie Wielkopolskim miejscową Centrę 3:1.

***

4. kolejka Centralnej Ligi Juniora U-15, 09.09.2017, godz. 11:00
Gryf Wejherowo – KKS Kalisz 5:1 (4:1)
0:1 Jakub Konopa 4. min, 1:1 Michał Formella 6. min, 2:1 Nikodem Sroka 21. min, 3:1 Jakub Kwidzyński 31. min, 4:1 Miłosz Mycio 35. min, 5:1 Nikodem Sroka 47. min

KKS Kalisz: Igor Bosnjak – Marcin Stysiał, Hubert Woźniak, Igor Koniusz, Jakub Konopa, Jakub Zachara, Mateusz Kościelak, Wiktor Bury, Mateusz Łuczak, Kamil Zakrzewski, Eliasz Kasołka oraz Filip Szwedziak, Mateusz Molek, Kamil Przysiecki, Szymon Olejnik, Alex Lebioda, Wiktor Smoliński, Jakub Janiszewski