Winiary i Stolbud fundatorami strojów dla grup młodzieżowych

Kolejnymi firmami po NestBanku, która zakupiła stroje dla najmłodszych piłkarzy KKS-u są Winiary i Stolbud.

Winiary to firma, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Marka WINIARY jest znana Polakom od 75-ciu lat. Produkty znajdujące się w jej portfolio są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. Wśród znanych i cenionych produktów znajdują się m.in. POMYSŁ NA…, zupy, buliony, sosy, majonezy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić smaczny, domowy posiłek. Chętnie korzystają z nich zarówno wielbiciele kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej oraz wszystkie osoby, które mają coraz mniej czasu na gotowanie.


Z kolei firma Stolbud działa od 2005 roku w branży budowlanej i zajmuje się montażem nowoczesnych elewacji aluminiowo-szklanych. Firma Stolbud działa na terenie całego kraju, realizuje obiekty takiego typu jak galerie handlowe, a także budynki biurowe.


Dzięki tym firmom nowe stroje otrzymali najmłodsi adepci piłki nożnej w naszym klubie: zawodnicy jednej grupy z rocznika 2011 trenowani przez Adriana Wawrzyniaka i także jednej grupy Żaków, której trenerem jest Grzegorz Kalek.

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować Panom Tomaszowi Lazarowiczowi i Tomaszowi Kojałowiczowi reprezentujących Winiary (Nestle) i Tomaszowi Kałużnemu z firmy Stolbud, dzięki, którym nasi zawodnicy otrzymali tak ładne stroje. Mam nadzieję, że wzorem NestBanku, Winiar i Stolbudu, a wcześniej m.in. Adam-Teku już wkrótce kolejne firmy dołączą do grona sponsorów zespołów młodzieżowych naszego klubu. – powiedział prezes klubu Robert Trzęsała.