NajlepszeFajerwerki.pl fundatorem nagród podczas meczu z Elaną

Właściciel firmy NajlepszeFajerwerki.pl – Pan Grzegorz Rudyk ufundował pięć nagród, które rozlosowane zostaną podczas przerwy sobotniego meczu z Elaną Toruń.

NajlepszeFajerwerki.pl to marka specjalizująca się w w sprzedaży hurtowej i detalicznej fajerwerków klasy 1,4G NWP oraz organizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantuje niezapomnianą zabawę w noc sylwestrową.

– Dzięki wieloletniej współpracy z firmą POL-EXPANCE gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz profesjonalne i pełnoprawne podejście do każdego zlecenia.Nasza wykwalifikowana ekipa pirotechników sprawi, że każda uroczystość pozostanie w pamięci odbiorcy na długi czas. Każdy pokaz projektujemy indywidualnie w celu zapewnienia pełnej satysfakcji – mówią właściciele sklepu NajlepszeFajerwerki.pl

W ofercie hurtowej znajdą państwo blisko 2000 produktów najlepszych importerów takich jak:á Klasek, Jorge, Kometa, Triplex, Tropic, Gaoo, Tomaszek, Europyro, Piromax, Pyromoravia, Śmieszek Privatex, Surex.

Nagrody, które do odebrania będą w siedzibie klubu po zakończeniu spotkania ze względu na obowiązujące przepisy wydane zostaną tylko osobom pełnoletnim.