Metalplast Cup już w ten weekend!

Trwa ostatnie odliczanie do drugiej edycji prestiżowego turnieju tenisowego Metalplast Cup. Impreza, która wpisana jest do kalendarza Polskiego Związku Tenisowego, rozegrana zostanie w dniach 23-25 września, na kortach przy ulicy Łódzkiej.

W ubiegłym roku, w inauguracyjnej edycji Metalplast Cup, udział wzięła ponad pięćdziesiątka młodych tenisistów i tenisistek z całej Polski. W tym roku na liście zgłoszeń widnieją zawodnicy m.in. z Poznania, Wrocławia, Łodzi, Zduńskiej Woli czy Żyrardowa, a zapisy wciąż trwają, więc lista ta znacząco się jeszcze poszerzy. Wśród uczestników nie zabraknie oczywiście reprezentantów Sekcji Tenisa KKS Kalisz.

Podobnie jak przed rokiem, turniej rozgrywany będzie w kategorii skrzatek (dziewczęta do lat dwunastu), skrzatów (chłopcy do lat dwunastu) oraz młodzików (chłopcy do lat czternastu) i posiada rangę Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego PZT.

Na najlepszych uczestników turnieju czekają efektowne puchary i nagrody. Wszyscy mogą natomiast liczyć na drobne upominki, jak również ciepły obiad (dla uczestników turnieju bezpłatny), wodę oraz przekąski.

Współorganizatorami turnieju są Sekcja Tenisa KKS Kalisz oraz Kaliskie Towarzystwo Tenisowe. Patronem medialnym imprezy jest magazyn Tenisklub.

Już teraz gorąco zapraszamy na korty przy ulicy Łódzkiej!

Więcej informacji:
Michał Jaśniewicz
tel. 502 593 490
michal.jasniewicz@kkskalisz.pl