Ambitne piłkarki w ’10’ rozgromiły Ostrovię

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosły nasze piłkarki. W niedzielę podopieczne Marcina Molka pokonały Ostrovię II Ostrów Wielkopolski 5:1. Sukces jest o tyle większy, że kaliszanki pojechały do Jankowa Przygodzkiego w zaledwie 10-osobowym składzie.

– Jestem bardzo dumny z dziewczyn, pokazały swój charakter i to, że jesteśmy drużyną na dobre i złe. Mimo wielu problemów jakie nas dopadły nie poddaliśmy się i co ważne po dobrej grze 3 punkty jadą do Kalisza. Mimo, iż drużyna z Ostrovii II składa się z dość młodych zawodniczek to widać, że jest to drużyna z dużymi możliwościami. Na ich grę patrzy się z dużą przyjemnością, za co należą sie im duże gratulacje – podsumował spotkanie Marcin Molek.

Kakaesiaczki po dwóch trafieniach Aleksandry Jurczak i jednym Kamili Żarneckiej już do przerwy prowadziły 3:1. W drugiej odsłonie kolejne trafienie dołożyła Marta Durska a wynik – kompletując tym samym hat tricka – ustaliła Jurczak.

***

3. kolejka III ligi kobiet (gr. Wielkopolska), 24.09.2017, godz. 14:00
Ostrovia II Ostrów Wielkopolski – KKS Kalisz 1:5
Bramki dla KKS-u: Aleksandra Jurczak (3), Kamila Żarnecka, Marta Durska

KKS Kalisz: Natalia Wasiak – Kamila Żarnecka, Konstancja Woźniczak, Weronika Olejnik, Klaudia Durman, Marta Durska, Klaudia Twardowska, Aleksandra Jurczak, Karolina Sołtysiak, Martyna Galbierska