Głosowanie na Budżet Obywatelski 2018 zakończone

W miniony piątek zakończyło się głosowanie na Budżet Obywatelski 2018. Wśród wielu projektów, które dotyczą rozwoju sportowego naszego miasta nie zabrakło projektów związanych z naszym klubem.

Przypomnijmy, że głosowaliśmy na dwa projekty ogólnomiejskie:
Projekt nr 44. – Zakup i montaż oświetlenia na boiskach bocznych przy Łódzkiej 19-29
Projekt nr 45. Zakup sprzętu piłkarskiego dla zespołów młodzieżowych Kaliskiego Klubu Sportowego

Mamy nadzieję, że szeroko zakrojone akcje takie jak: spotkania członków zarządu, trenerów i wszystkich pracowników klubu z rodzicami, kibicami, osobami związanymi ze środowiskiem piłkarskim przyniosą w tym roku skutek. Przekazywaliśmy karty do głosowania w klubie, podczas meczów seniorów i zespołów młodzieżowych, ponadto w siedzibie klubu udostępniliśmy komputer do głosowania online i jak widzieliśmy wiele osób z tej możliwości skorzystało – podsumowała tegoroczna akcję zbierania podpisów pod wnioskami budżetu obywatelskiego pracująca w klubie Paulina Wesołowska.

Całą akcje podsumował także prezes klubu Robert Trzęsała: – Bardzo chciałbym podziękować wszystkim osobom, które zagłosowały na projekty budżetu obywatelskiego, dzięki, którym nasze zespoły młodzieżowe mają szansę otrzymać sprzęt sportowy oraz trenować na oświetlonym boisku bocznym w okresie jesiennym, kiedy to wcześnie zapada zmrok. Jeżeli chodzi o projekt zakładający zakup i montaż oświetlenia na boiskach bocznych przy Łódzkiej 19-29 to podpisy zbieraliśmy wspólnie z KP Calisia 14. Wiadomo, że boiska boczne użytkujemy razem i dla każdego klubu jest bardzo ważny projekt. Niedługo poznamy wyniki głosowania i mam nadzieję, że projekty przez nas zgłoszone zostaną wybrane.