Świecie zdobyte!

Po pięknych trafieniach Łukasza Żeglenia i Roberta Tunkiewicza KKS pokonał Wdę Świecie 2:0.

Oba gole padły w pierwszej odsłonie meczu. W 7. minucie piłkę z rzutu rożnego dograł Robert Tunkiewicz a kapitalnym wolejem popisał się Łukasz Żegleń. Popularny ‚Tunek’ nie zamierzał poprzestać na asyście i po 12 minutach sam przebiegł z piłką pół boiska mijając przy tym rywali jak tyczki i delikatną podcinką ustalił wynik spotkania.

Czasu na odpoczynek podopieczni Piotra Morawskiego nie mają zbyt dużo. W środę w ramach rozgrywek o Okręgowy Puchar Polski zmierzą się oni z KS Opatówek.