Dobrze znany beniaminek. W sobotę o punkty z Centrą

Po wyjeździe do Świecia i pucharowym starciu w Opatówku KKS znów rozegra mecz na własnym obiekcie. W sobotę podejmie beniaminka z Ostrowa Wielkopolskiego.

Na przełomie ostatnich 10 lat oba zespoły bardzo często spotykały się na boiskach okręgówki oraz czwartej i trzeciej ligi. Gracze z Ostrowa Wielkopolskiego po roku przerwy wrócili do trzeciej ligi i tym razem pod okiem Mariusza Posadzego walczą o jak najlepsze wyniki.

Obecnie Centra plasuje się na 12. pozycji  ligowej tabeli. Po 10 kolejkach ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek. W poprzedniej kolejce na własnym obiekcie pokonała Jarotę Jarocin 2:1 natomiast tydzień wcześniej przywiozła cenny punkt z Środy Wielkopolskiej co zwiastuje, że do Kalisza z pewnością przyjedzie sprawić niespodziankę.

Kaliszanie wliczając wszystkie rozgrywki nie przegrali od sześciu spotkań. Taki stan rzeczy stawia podopiecznych Piotra Morawskiego w roli faworyta spotkania i mamy nadzieję. że doskonale się z tej roli wywiążą. Ostatni raz oba zespoły spotkały się w sezonie 2015/16 kiedy to kaliszanie wygrali w Ostrowie Wielkopolski 3:1 i zremisowali na własnym obiekcie 1:1.

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 15:00. Bilety w cenach 10 i 5 zł dostępne będą w kasach stadionu od godziny 14:00.