Serio trwaj! KKS jedzie do Solca Kujawskiego

Solec Kujawski będzie kolejnym przystankiem KKS-u w drodze do awansu. W sobotę niebiesko-biało-zieloni zmierzą się z miejscową Unią, która w zeszłym tygodniu sprawiła ogromną niespodziankę.

13 kolejka okazała się szczęśliwa dla graczy z Solca Kujawskiego, którzy ku zdziwieniu wielu osób rozbili Jarotę Jarocin aż 6:0 odnosząc tym samym premierowe zwycięstwo w obecnym sezonie. Drużyna prowadzona przez byłą gwiazdę boisk Ekstraklasy – Hermesa po przełamaniu będzie chciała pójść za ciosem, bo ich sytuacja w ligowej tabeli nie napawa optymizmem.

W momencie, gdy niebiesko-biało-zieloni są wiceliderem rozgrywek i do prowadzącego Świtu Szczecin tracą tylko punkt ich oponenci są na przeciwnym biegunie i z dorobkiem siedmiu punktów w tabeli wyprzedzają tylko koniński Górnik.

Przypomnijmy, że podopieczni Piotra Morawskiego pokonali w tym sezonie wszystkich beniaminków – Energetyk Gryfino 3:0, Centrę Ostrów Wielkopolski 2:0 oraz Wierzycę Pelplin i KP Starogard Gdański po 1:0. Do tego ich passa meczów bez porażki trwa od 16 września, kiedy to przy Wale Matejki kaliszanie zremisowali z Elaną Toruń. Jak zapowiadają zgodnie piłkarze naszego Klubu do Solca Kujawskiego jadą podtrzymać tę świetną serię i do Kalisza wrócić z kompletem punktów.

Pierwszy gwizdek Filipa Kaliszewskiego zaplanowany jest na godzinę 14:00. Transmisji na żywo szukajcie na naszym kanale Youtube.