Vitamin-shop nadal z KKS-em!

Informujemy, że sklep z odżywkami, suplementami diety „Vitamin –shop”, który się mieści w Galerii Amber w Kaliszu nadal jest jednym ze sponsorów naszego klubu. W dniu dzisiejszym właściciele sklepu i prezes klubu Robert Trzęsała przedłużyli umowę sponsorska do końca sezonu.

W rozmowie z www.kkskalisz.pl właściciele sklepu powiedzieli – Nasz sklep Vitamin-shop został stworzony specjalnie z myślą o kaliszanach chcących zadbać o swoje ciało, uprawiających sport zarówno amatorsko jak i wyczynowo. Wśród naszych klientów bez trudu można odnaleźć sportowców różnych dyscyplin sportowych , takich jak: kulturystyka, piłka nożna, lekkoatletyka, kolarstwo, wioślarstwo i wielu innych. Asortyment w naszym sklepie został precyzyjnie dobrany w oparciu o bogate doświadczenia, światowe trendy oraz segmentacje polskiego rynku. Posiadamy w swojej ofercie preparaty min: redukujące tkankę tłuszczową, wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej, energetyzujące, regenerujące stawy, zwiększające libido, poprawiające pamięć i koncentracje, witaminy i minerały.

Prezes klubu Robert Trzęsała dodał – Bardzo się cieszymy, że współpraca ze sklepem „Vitamin-shop” została przedłużona. Sklep Vitamin-shop jest naszym sponsorem od A-klasy i zawsze mogliśmy liczyć na jego wsparcie. Oczywiście zapraszam wszystkich naszych zawodników i sympatyków klubu, uprawiających sport do wizyty w sklepie w Galerii Amber.