Kotwica zawita do Kalisza

Do bardzo atrakcyjnego spotkania dojdzie w niedzielę na Wale Matejki. Wicelider rozgrywek – KKS Kalisz podejmie szósta ekipę ligowego zestawienia – Kotwicę Kołobrzeg.

Sobotni rywale KKS-u to jedyny spadkowicz wśród wszystkich trzecioligowców. Początek piłkarskiej rzeczywistości okazał się dla graczy z Kołobrzegu bardzo brutalny i długo czekali by wejść na właściwe tory. Poskutkowała zmiana trenera, kiedy to 10 października stery w ekipie z pomorza zachodniego przejął Karol Szweda. Pod okiem nowego trenera ekipa Kotwicy zanotowała komplet zwycięstw pokonując kolejno Sokół Kleczew, Bałtyk Gdynia, Polonię Środa Wielkopolska i Jarotę Jarocin.

Kaliszanie idą jak burza nieco dłużej. Ostatni raz punkty stracili w połowie września remisując z Elaną Toruń i na chwilę obecną tracą tylko punkt do liderującego Świtu Szczecin. W poprzedniej kolejce podopieczni Piotra Morawksiego urządzili sobie istny festiwal strzelecki gromiąc Unię Solec Kujawski aż 6:0.

Początek tego bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00. Bilety tradycyjnie zakupić będzie można w kasie stadionu od strony Parku Miejskiego.