NestBank zakupił sprzęt dla klasy sportowej z rocznika 2007

W poprzednim tygodniu zespół Orlików z rocznika 2007 (klasa sportowa) wraz z rodzicami odwiedził siedzibę NestBanku. Na ręce niebiesko-biało-zielonych przekazany został komplet strojów piłkarskich, w których podopieczni Łukasza Miłka występować będą w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 oraz podczas zimowych turniejów.

Współpracę z Nest Bankiem nawiązaliśmy w momencie otwarcia oddziału Nest Banku w Kaliszu. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować Pani Agnieszce Walasik, która jest odpowiedzialna za mikromarketing Nest Banku w Polsce i dyrektorowi kaliskiego oddziału banku Panu Rafałowi Klimkowi za wsparcie. Skorzystały na tym przede wszystkim zespoły młodzieżowe, które otrzymały komplet bardzo ładnych koszulek. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się coraz lepiej, a w planach mamy przeniesienie kont klubowych właśnie do tego banku – powiedział prezes Kaliskiego Klubu Sportowego Robert Trzęsała.

Naszym sympatykom polecamy usługi Nest Banku i zapraszamy do placówki banku, która się mieści w Kaliszu przy Nowym Rynku 10.