„Plus Edukacja – Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych ZA DARMO

Pierwsza runda rozgrywek powoli zbliża się do końca. Seniorzy rozegrali ostatni mecz w Kaliszu, a my prezentujemy sponsorów pierwszego zespołu, dzięki którym zawodnicy mogli uczestniczyć w rozgrywkach. Zaczynamy od „Plus Edukacja – Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych”

Chciałbyś zdać egzamin dojrzałości? A może posiadasz już wykształcenie średnie, ale zależy Ci na tym, by szybko zdobyć konkretny zawód i rozpocząć karierę zawodową? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Plus Edukacja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Nasze darmowe szkoły policealne i licea dla dorosłych kształcą w systemie weekendowym, dzięki czemu nie musisz rezygnować z dotychczas obranej ścieżki zawodowej.

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu. Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy swoim słuchaczom minimum formalności podczas rekrutacji, brak wpisowego, brak egzaminów wstępnych oraz dostęp do materiałów dydaktycznych przez Internet. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

www.plusedukacja.pl

Na stronie naszego sponsora możemy przeczytać, że nie ma już możliwości zapisu na semestr Wrzesień 2017r. Jednak niebawem rozpocznie się kolejny nabór na semestr Luty 2018, na który serdecznie zapraszamy.

Wszystkim sympatykom klubu, którzy wybrali PULS Edukacja dziękujemy, życzymy powodzenia i wytrwałości w edukacji.