Rentol od lat z KKS-em

Prezentujemy kolejnego sponsora, który wspiera seniorską drużynę Kaliskiego Klubu Sportowego. Mowa o firmie Rentol prowadzonej przez Pana Przemysława Walaszczyka, która specjalizuje się w sprzedaży i konserwacji sprzętu gaśniczego. Dziękujemy serdecznie za wspieranie niebiesko-biało-zielonych.

Firma Rentol jest swoistym weteranem jeżeli chodzi o podmioty wspierające KKS Kalisz. Warto bowiem zaznaczyć, że Pan Przemysław Walaszczyk dołączył do grona Klubu 100 tuż po reaktywacji Kaliskiego Klubu Sportowego i wspiera „trójkolorowych” aż do dziś. Firma Rentol legitymuje się okazałym, kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji artykułów przeciwpożarowych, które przekłada się na dużą wiedzą dotyczącą oferowanych produktów, a także profesjonalizm, rzetelność i dbałość o klienta. Rentol jest uznanym w regionie podmiotem specjalizującym się w sprzedaży podręcznego sprzętu gaśniczego i usługach związanych z jego przeglądami i konserwacją. W ofercie firmy można znaleźć m.in. sprzedaż armatury hydrantowej, przeglądy hydrantów, serwis instalacji hydrantowych, sprzedaż znaków przeciwpożarowych, a także wykonywanie planów ewakuacji dla obiektów i ich znakowanie oznaczeniami ewakuacyjnymi i przeciwpożarowymi. Firma Rentol organizuje także profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe i z zakresu BHP.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług jednej z najwierniej wspierających nas firm. Chętni do skorzystania z usług podmiotu prowadzonego przez Pana Przemysława Walaszczyka mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 607 712 853 lub za pośrednictwem adresu e-mail: przemorentol@interia.pl