Pretender i G-mart fundatorem strojów dla rocznika 2008

Kolejne dwa komplety strojów powędrowały do zawodników reprezentujących Młody KKS. Tym razem nowe kostiumy otrzymali chłopcy z rocznika 2008, którzy na co dzień występują w rozgrywkach orlików. W tym miejscu pragniemy podziękować właścicielom firm Pretender i G-mart, które to zdecydowały się wesprzeć niebiesko-biało-zieloną młodzież. Dziękujemy!

– Chciałbym przekazać duże słowa podziękowania dla właścicieli firm, które nas wsparły. Chłopcy dzięki temu gestowi będą mogli w rozgrywkach występować w nowych, muszę przyznać niezwykle efektownych strojach. To miłe, że są osoby dla których dobro piłki dziecięcej jest ważne i decydują się na takie kroki. Teraz chłopakom nie pozostaje nic innego jak tylko przykładać się na treningach, dużo grać i udowadniać, że zasługują na takie zaangażowanie sponsorów. Dziękujemy serdecznie – powiedział trener Michał Marszałkowski.

Pretender to, od 15 lat, największy krajowy producent karm dla psów i kotów. Produkty firmy, wytwarzane z prawidłowo dobranych, wysokiej jakości surowców stanowią smaczny, pełnowartościowy i urozmaicony posiłek dla naszych czworonożnych pupili. Stały nadzór jaki sprawują nad zakładem służby weterynaryjne, a także wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w branży spożywczej są gwarantem, że proces produkcyjny przebiega według wszelkich standardów i norm jakościowych i higienicznych stosowanych w produkcji żywności. Jakość – obok ceny, innowacyjności i doświadczonej załogi – to najważniejszy atut firmy Pretender, bo tylko w ten sposób można spełnić wysokie wymagania nabywców, a tym samym zapewnić sobie rynkowe powodzenie pojedynczego lub też całej gamy produktów. Swoje produkty Pretender sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej, od krajów bałtyckich po morze Śródziemne.

Firma G-Mart z kolei specjalizuje się głównie w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Dysponuje chłodniami, o różnej ładowności, wyposażonymi w windy i rejestratory. Podwójna obsada kierowców w samochodach sprawia, że przewożone ładunki trafiają bardzo szybko do klienta.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty firm, które przekazały tak miłą niespodziankę naszym młodym graczom!