Sebastian Różycki z wizytą w KKS-ie

W miniony wtorek gościliśmy w naszym klubie Pana Sebastiana Różyckiego Koordynatora zespołów młodzieżowych U5 – U11 w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa S.A. Wizyta miała na celu omówienie warunków współpracy przed podpisaniem oficjalnej umowy w ramach współpracy partnerskiej z Legią Warszawa.

Pan Sebastian Różycki miał możliwość zapoznania się z warunkami treningowymi naszych zespołów i prowadzeniem samych treningów. – Wspólnie wizytowaliśmy treningi zespołów młodzieżowych m.in. Trampkarza Młodszego, który uczęszcza do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 18, następnie byliśmy na treningu zawodników z rocznika 2008 w hali Gastronomik, na koniec wróciliśmy na Majkowskie Wembley na trening zespołu seniorów– zaznaczył prezes klubu Robert Trzęsała. Koordynator Legii Warszawa miał możliwość spotkania się z trenerami naszych zespołów, którzy prowadzili treningi: z Łukaszem Miłkiem i Szymonem Borowskim w roczniku 2004, Michałem Marszałkowskim i Adrianem Wawrzyniakiem w 2008. – Na spotkaniu wymieniliśmy mnóstwo informacji dotyczących sposobu prowadzenia treningów, porównaliśmy możliwości treningowe, jeżeli chodzi o bazę i ustaliliśmy zarys współpracy pomiędzy naszymi klubami.

Przypomnijmy, że w tym roku w ramach programu partnerskiego KKS-u Kalisz i Legii Warszawa trzej nasi zawodnicy z rocznika 2007 uczestniczyli w Krakowie w turnieju, gdzie reprezentowali Legię Warszawa, jako zawodnicy z klubu partnerskiego. W styczniu będziemy uczestniczyć w turnieju klubów partnerskich w Inowrocławiu, na który pojadą chłopcy z rocznika 2008. Nasi trenerzy będą mogli uczestniczyć w stażach trenerskich, a najzdolniejsi zawodnicy będą mogli uczestniczyć w treningach testowych w drużynach młodzieżowych Legii Warszawa. Ponadto już 9 grudnia na szkolenie do Warszawy pojadą dwaj nasi trenerzy, którzy po zakończeniu szkolenia będą mogli uczestniczyć w meczu Ekstraklasy: Legia Warszawa – Termalica Bruk-Bet Nieciecza.