Paula Crispy Natural – od lat z KKS-em!

Kolejną firmą, bez której Klub nie mógłby funkcjonować na takim poziomie jest Paula Crispy Natural. Producent zdrowej żywności już kolejny sezon wspiera niebiesko-biało-zielonych.

Kaliska firma Paula jest wyłącznym dystrybutorem produktów z suszonych owoców, warzyw i sera występujących pod marką Crispy Natural. Produktów wyjątkowych, bo powstających z najwyższej jakości, świeżych i pysznych surowców pochodzących z polskich plantacji.

Do stworzenia Crispy Natural z rodzimych sadów i warzywniaków wybrane zostało to co najlepsze. Smak, zapach, błonnik i inne wartościowe składniki owoców i warzyw. Jabłka, buraki, pomidory, marchew, truskawki, ananasy, brzoskwinie, papryka… przybrały postać chrupiących chipsów, po które może sięgać każdy i kiedy tylko chce.

Crispy Natural, suszone, niesmażone, naturalne, bez glutenu i konserwantów, swój słodki smak zawdzięczają jedynie cukrom naturalnie występującym w owocach przed ich wysuszeniem. Są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, idealne na różne okazje, przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci, wszystkich dbających o swój wygląd i prawidłowe odżywianie.

Warto podkreślić, że firma CRISPY NATURAL od lat uczestniczymy w programach promujących zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia wśród dzieci. Produkowane przez spółkę owocowo-warzywne chipsy, które uzyskały też, potwierdzony wynikami badań, status produktów bezglutenowych, doskonale wpisują się w koncepcję właściwego odżywiania dzieci już od 3 roku ich życia.

Od września 2013 roku spółka realizuje specjalny program dla uczniów szkół podstawowych, oparty na edukacji i zabawie: „PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII”.

Wszystkich zainteresowanych smaczną i zdrową ofertą CRISPY NATURAL zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej www.crispynatural.pl

Informacje i screeny pochodzą z oficjalnej strony sponsora KKS-u Kalisz