Zostań piłkarzem KKS-u Kalisz!

KKS Kalisz ogłasza nabór dla chłopców urodzonych w roku 2012/2013. Po zebraniu odpowiedniej liczby młodych adeptów piłki nożnej rozpoczniemy zajęcia piłkarskie, które będą odbywać się w poniedziałki i piątki. Serdecznie zapraszamy!

Cele:

W naszym klubie w najmłodszych rocznikach nie jest prowadzona selekcja i swoich sił może spróbować każdy chętny do aktywności chłopiec. Najważniejszym celem piłki dziecięcej jest bowiem zaszczepienie zamiłowania do sportu poprzez tworzenie odpowiedniego, przyjaznego środowiska treningowego, co wpływa na odczuwanie przez dzieci ogromnej przyjemności i radości z gry w piłkę nożną. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach młodzi adepci piłki nożnej stopniowo przezwyciężają lęki i nabywają umiejętności bycia częścią grupy. Zajęcia mają rozwijać nie tylko dobrych piłkarzy, ale przede wszystkim wartościowych ludzi.

Charakter zajęć:

W najmłodszych rocznikach staramy się wprowadzać dzieci w tajniki piłki nożnej głównie przez odpowiednio dobrane zabawy, które mają za zadanie rozwijać sprawność ogólną, koordynację, a także stanowią pierwsze źródło rozbudzania opanowania piłki. W każdych zajęciach oczywiście jest także czas na małe gry w piłkę nożną (małe zespoły = więcej kontaktu z piłką) o charakterze podwórkowym. Pragniemy bowiem w treningach młodych roczników powracać do idei podwórkowej piłki nożnej, która jest świetnym narzędziem w rozbudzaniu umiejętności i kreatywności dzieci.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia!

Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu:
Sekretariat: 726-516-812 (poniedziałek, środa, czwartek 8.00 – 16.00) lub pod adresem mailowym michal.marszalkowski@kkskalisz.pl (w mailu proszę umieścić swój numer kontaktowy)