Firma GLASSBUD ufundowała stroje dla rocznika 2005

Kolejną ekipą, która została doposażona w nowe stroje piłkarskie jest drużyna naszych młodzików starszych, czyli chłopców z rocznika 2005. Prowadzeni na co dzień przez Adama Zielińskiego zawodnicy otrzymali komplet kostiumów piłkarskich od firmy Glassbud, której w tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować!

Firma Glassbud opiera się na dwóch gałęziach działalności gospodarczej wynikających z połączenia doświadczeń dwóch osób fizycznych, które postanowiły połączyć firmę w jedną całość. W konsekwencji firma przez lata doświadczeń wykształciła szeroką ofertę. Specjalizacje firmy Glassbud to:

– sprzedaż i montaż stolarki budowlanej, czyli okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy segmentowe, rolety i parapety.
– instalacje elektryczne, informatyczne, inteligentne oraz pomiary w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, zakładach przemysłowych, budynkach handlowych, szpitalach itp.
Firma posiada oczywiście wszelkie uprawnienia i certyfikaty pozwalające na prowadzenie wyżej wymienionych usług.

Siedziba firmy Glassbud mieści się pod adresem – Piotrów 12C, 62-812 Jastrzębniki (ok. 6 km od Kalisza). Dane kontaktowe: 603191898, 603770922, annajusza@wo.pl, robertjusza@wp.pl