Świąteczna zbiórka dla potrzebujących

Drodzy Rodzice i zawodnicy wszystkich sekcji Kaliskiego Klubu Sportowego!

Nasz Klub to ogromne stowarzyszenie, które obecnie liczy ponad 800 zawodniczek i zawodników w ponad 50 grupach treningowych. Wierzymy, że to nie tylko liczby ale przede wszystkim kryjące się za nimi rzeczywiste osoby. Jako społeczność Klubowa staramy się kształtować młode pokolenia, dlatego tradycyjnie organizujemy świąteczną zbiórkę żywności. Jak co roku w ciągu dwóch pierwszych tygodni grudnia zawodnicy i ich rodziny mogą wziąć udział w naszej zbiórce. Jest to wspaniały sposób, aby pomóc tym, którzy samotnie i bardzo skromnie spędzą święta Bożego Narodzenia.

Również tradycyjnie, w ramach zbiórki ogłaszamy konkurs. Zasady podobne jak w roku ubiegłym – grupa treningowa, która przyniesie najwięcej produktów zyska miano Wolontariuszy Roku 2017 i otrzyma drobne upominki klubowe w nagrodę za ofiarowane serce.

Zbieramy żywność oraz środki czystości dla potrzebujących. Jeśli każdy z zawodników przyniósłby choćby 1 rzeczy – zbierzemy ich prawie 800 ! A co by było gdyby tych rzeczy byłoby dwa razy więcej?

Poszukujemy:
ŻYWNOŚĆ TRWAŁA m. in.: herbata, kakao, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, warzywa w puszkach, krem czekoladowy, płatki śniadaniowe, słodycze dla dzieciaków.

ŚRODKI CZYSTOŚCI I ARTYKUŁY HIGIENICZNE m.in.: proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, mydło/żel myjący. i inne.

Zorganizujcie zbiórkę u siebie w grupie treningowej! Jest nas tak wielu , że z pewnością uda nam się zdziałać cuda!

Ustalcie jedną osobę , która zbierze wszystko i przywiezie do siedziby Klubu. Można również donosić – każda ekipa będzie miała swój karton. 30 listopada to termin ostateczny.

Rzeczy można dostarczać do siedziby Klubu (ulica Wał Matejki 2) w poniedziałek (8.00-16.00), środę (8.00-17.00) oraz piątek (8.00-16.00)