Pretender i G-Mart czynnie z KKS-em

Kolejnymi podmiotami, które czynnie wspierały Kaliski Klub Sportowy w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 były firmy Pretender i G-Mart Pana Grzegorz Werblińskiego.

Pretender to, od blisko 15 lat, największy krajowy producent karm dla psów i kotów. Produkty firmy, wytwarzane z prawidłowo dobranych, wysokiej jakości surowców stanowią smaczny, pełnowartościowy i urozmaicony posiłek dla naszych czworonożnych pupili. Stały nadzór jaki sprawują nad zakładem służby weterynaryjne, a także wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w branży spożywczej są gwarantem, że proces produkcyjny przebiega według wszelkich standardów i norm jakościowych i higienicznych stosowanych w produkcji żywności. Jakość – obok ceny, innowacyjności i doświadczonej załogi – to najważniejszy atut firmy Pretender, bo tylko w ten sposób można spełnić wysokie wymagania nabywców, a tym samym zapewnić sobie rynkowe powodzenie pojedynczego lub też całej gamy produktów. Swoje produkty Pretender sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej, od krajów bałtyckich po morze Śródziemne.

Firma G-Mart specjalizuje się głównie w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Dysponuje chłodniami, o różnej ładowności, wyposażonymi w windy i rejestratory. Podwójna obsada kierowców w samochodach sprawia, że przewożone ładunki trafiają bardzo szybko do klienta.

Zarówno firma Pretender jak i G-Mart mają swoje siedziby w Dębniałkach Kaliskich 26. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych sponsorów.